Religia Podkategoria: Religia

 • Wiadomości Świat »

  Wiadomości Świat

  Religia jest od zarania dziejów nieodzownym aspektem egzystencji każdego społeczeństwa. Warto poszerzać swoją wiedzę w tym kierunku. DEON.PL to portal internetowy dedykowany nie tylko katolikom. Oprócz obiektywnych wiadomości z Polski znajduje się tu wiele interesujących artykułów związanych z życiem codziennym, pozwalających na zrozumienie problemów społecznych, osobowościowych zwykłych ludzi. W portalu poruszane są także takie tematy: wiara, teologia, życie duchowe. Parafie mogą tworzyć swoje wizytówki w dziale społeczność. Dla rodziców rozważających wybór imienia dla swoich pociech proponujemy zakładkę imieniny.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zaproszenia komunijne »

  Zaproszenia komunijne

  Wszystkim nam Komunia Święta kojarzy się z dziećmi ubranymi na biało, uroczystą kościelną mszą, pierwszą spowiedzią itd. Jej kulminacją jest uroczystość gdzie najczęściej zaproszona jest rodzina oraz najlepsi przyjaciele, innymi słowy wszyscy, którzy będą radować się wraz z rodzicami. W tym przypadku niezmiernie istotne są kartki na komunię, które należy wysyłać z dużym (co najmniej dwumiesięcznym) wyprzedzeniem. Najlepszym miejscem, gdzie można takie zaproszenia kupić jest portal internetowy Artystyczne Wyroby, w którym swobodnie oraz szybko można wybrać ulubiony wzór kartki, wpisać wszystkie niezbędne dane i dokonać zapłaty (przy odbiorze, przez Internet, przelewem). W razie wątpliwości można poprosić o radę profesjonalnych doradców przekazujących swoje doświadczenia wszystkim klientom.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Motywacja 24 »

  Motywacja 24

  Najskuteczniejsze techniki motywacyjne używane przez komandosów i rząd USA zostały zdradzone!

  Czy masz wiedzę, że istnieją tylko dwa rodzaje motywacji?! Motywacja powierzchniowa oraz ta wewnętrzna! Wewnętrzna to ta, gdzie sam usiłujesz zaspokoić swoje potrzeby i osiągnąć własne zamiary. Natomiast powierzchniowa to ta, która polega na wzbudzeniu konieczności zrobienia czegokolwiek poprzez stosowanie systemu kar i nagród, informowaniu o możliwościach zawartych w różnego rodzaju sytuacjach i manipulowaniu tymi
  możliwościami!

  Zapoznaj się z najmocniejszym na rynku szkoleniem motywacyjnym, dostępnym na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

motywacja (1), (18)

Religia - nowa strona:

Adres: