Prawo Podkategoria: Prawo

 • Adwokat Warszawa »

  Adwokat Warszawa

  Na prezentowanej stronie www reklamuje się doświadczony prawnik. Kancelaria gwarantuje kompleksową pomoc prawną, a także doradztwo w formie pisemnej. Marcin Hećman zapewnia usługi z dziedziny prawa karnoskarbowego i spadkowego. Koszt za obsługę ustalany jest w zależności od poziomu trudności sprawy. Adwokat Warszawa stara się, aby dopasować ofertę do wymagań klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z profilem firmy prawniczej.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Dochodzenie odszkodowań »

  Dochodzenie odszkodowań

  Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników różnych specjalności jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując najkorzystniejsze rozwiązania prawne. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak również podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę abonamentowej obsługi prawnej, oraz pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Wypadek w UK »

  Wypadek w UK

  Nasz serwis oferuje pomoc w domenie powiązanej z prawnym otrzymywaniem zadośćuczynienia w UK oraz w Polsce. Na serwisie wynajdziesz sporo informacji o odszkodowaniu, adresy kontaktowe i numer telefonu, pod jaki możesz się zawsze zgłosić ze swoim problemem z tym związanym. Gwarantujemy, iż będziesz obsłużony w indywidualny sposób, a do Twojej sprawy podejdziemy niesłychanie odpowiedzialnie i rzetelnie. Otrzymanie dzięki nam rekompensaty na Wyspach nawet o dużej ilości pieniędzy będzie banalnie proste.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Opole

  Kancelaria prawna Laurifer proponuje usługi z zakresu doradztwa prawnego. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, a oraz klientów pojedynczych. Zawsze usiłujemy dopasować ofertę do Klienta. Aby zaoszczędzić drogocenny czas naszych Klientów korporacyjnych, proponujemy usługę „Działamy inaczej", za sprawą której adwokat albo radca prawny przybędzie do Ciebie na własny koszt. Sprawy naszych Klientów są dla nas nadrzędne, w związku z tym zrobimy wszystko, ażeby sprostać Twoim potrzebom.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Prawo Ochrony Środowiska »

  Prawo Ochrony Środowiska

  Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje.
  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem.
  Zakres pomocy prawnej:
  * gospodarka odpadami
  * pozwolenia zintegrowane
  * prawo wodne
  * handel emisjami
  * kary i odpowiedzialność za szkody w środowisku
  Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »

 • E-Deklaracje »

  E-Deklaracje

  Opublikowany na tej stronie program do rozliczeń PITy 2011 zaopatrzony jest w podsystem do składania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego programu możesz przesłać PIT do Urzędu Podatkowego oraz otrzymasz numer referencyjny wysłanego zeznania, jak też w całości automatycznie uzyskasz Urzędowe Potwierdzenie Odbioru.Używając nasze oprogramowanie możesz przesłać do Urzędu Podatkowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każda deklaracja może być przesłana wraz z aneksami.Czego potrzebujesz aby nadać PITy przez Sieć?Jedynym wymogiem aby przesłać PITy przez Sieć, oczywiście oprócz odpowiedniego programu, to wysokość przychodu z ubiegłego roku fiskalnego – jest ona używana do autoryzacji podatnika zeznanie.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria praktykująca prawo ochrony środowiska »

  Kancelaria praktykująca prawo ochrony środowiska

  Witryna jest własnością Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Kancelaria praktykuje prawo ekologiczne, np. w zakresie oceny oddziaływania na środowisko. Oferta obejmuje postępowania w zakresie odpowiedzialności np. ubezpieczeniowej. Specjalność firmy to prawo ochrony środowiska i powiązane z tym np. kary pieniężne. W serwisie możemy zapoznać się z publikacjami i systemem wynagrodzeń kancelarii.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Mieszkania Wrocław »

  Mieszkania Wrocław

  Wrocławska starówka jest jedną z bardziej pięknych w Polsce. Też osoby długi okres czasu mieszkające we Wrocławiu nie dały rady zobaczyć każdych tamtejszych zabytków. Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast Polski, a Ty masz szansę tam zamieszkać. Sprawdź, które atrakcje posiada dane gniazdko, które Cię ciekawi. Poszukujesz porządnego mieszkania, w jakim chcesz zamieszkać ze swoją rodziną, zajrzyj na witrynę. Przy każdym domu odnajdziesz dokładną prezentację, dzięki czemu dowiesz się masy informacji.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »

 • Radca Prawny Ursus - Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow »

  Radca Prawny Ursus - Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  tel. 22-823-73-15
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow w Ursusie świadczy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.
  Kancelaria prowadzi sprawy spadkowe, rozwodowe, z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, administracyjnego, pracy, ubezpieczeń społecznych. Kancelaria prowadzi także postępowania w przedmiocie utraconych nieruchomości. Nasza Kancelaria działa sprawnie, gwarantując Klientom wysoki poziom usług prawnych w niewygórowanych cenach.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »

 • Adwokat Bydgoszcz »

  Adwokat Bydgoszcz

  Firma Piotra Chojnackiego, która zaprezentowana została w serwisie, to kancelaria prawna. Specjalnością tej firmy jest prowadzenie postępowań sądowych. Adwokat Bydgoszcz oferuje między innymi doradztwo prawne czy składanie wniosków. Ten profesjonalny radca Bydgoszcz świadczy kompleksową obsługę prawną. Oferta kancelarii adresowana jest do klientów indywidualnych, ale również do firm. Adwokat Bydgoszcz gwarantuje reprezentację klientów przed instytucjami i organami prawa. Witryna zawiera nie jedynie opis działalności kancelarii, ale również jej cennik.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Notariusze Kraków »

  Notariusze Kraków

  Witryna prezentuje ofertę Kancelarii Notarialnej prowadzonej przez Państwa Kułakowskich. Działalność obejmuje spisywanie protokołów z rozmaitych zebrań. Zatrudnieni notariusze w mieście Kraków ustanowili główny obszar działalności. Istotne miejsce w ofercie zajmują akty poświadczenia, np. dziedziczenia. Wysoką jakość obsługi gwarantują tam doświadczeni profesjonaliści. Dokładna oferta kancelarii adwokackiej jest prezentowana na stronie www.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Uczelnie »

  Uczelnie

  Bez studiów da się otrzymać pracę, lecz one pozwalają na wyszukanie sporo lepszej posady. Szkoła wyższa to również spora okazja na uzyskanie stypendium socjalnego, jakie da utrzymanie na studiach. Na portalu wyszukasz nie tylko szkoły wyższe, lecz też szkoły średnie lub szkoły lingwistyczne. Szkoła średnia dostarcza szeroką liczbę wiedzy, lecz na studiach jest jej dużo sporo więcej. Chyba każdy ma pojęcie, że winno się przez całe życie zdobywać nowe kwalifikacje oraz kształtować się. Zapraszamy do przetestowania czytelnej strony www pokazującej wiadomości na temat uniwersytetów. Tytuł zawodowy magistra jest dumą dla każdego człowieka, jednakże także dla jego rodzicieli i bliskich. Tytuł naukowy zawsze znacznie przyzwoiciej wygląda w dokumentach aplikacyjnych, świadczy o wiele wyższych możliwościach.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »

 • Profesjonalny adwokat w mieście Warszawa »

  Profesjonalny adwokat w mieście Warszawa

  Niniejsza strona www przynależy do kancelarii adwokackiej Katarzyny Deresz. Chcemy, żeby współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Naszą specjalizacją jest kierowanie spraw z zakresu prawa własności nieruchomości. Polecany adwokat w mieście Warszawa to pewność profesjonalizmu usług i dyskrecji. Kooperujemy z kancelarią Pactum w kwestii spraw dotyczących prawa gospodarczego. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę www i do skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Stosunki międzynarodowe »

  Stosunki międzynarodowe

  Dzięki naszemu portalowi studiowanie stosunków międzynarodowych, a także kilku innych kierunków studiów, jak ekonomia, filozofia czy politologia, będzie znacznie łatwiejsze. A to dlatego, iż znaleźć tu można całą masę materiałów, które będą pomocne przy nauce czy przy pisaniu referatów, prezentacji i innych prac. Oprócz dziesiątek artykułów naukowych, są tu też teksty źródłowe, słownik, filmy, aktualności i forum dyskusyjne, na którym studenci pomagają sobie nawzajem, a także udzielana jest pomoc od administracji portalu.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawnicza »

  Kancelaria Prawnicza

  W różnych życiowych problemach warto skorzystać z pomocy adwokata. Zwrócenie się po poradę do radcy prawnego jest najlepszym posunięciem. Doświadczony prawnik może właściwie pokierować naszą sprawą i udzielić nam skutecznych wskazówek. Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną każdemu, kto jej potrzebuje. Naszym atutem jest duże doświadczenie pozwalające na prowadzenie spraw na wysokim poziomie i osiąganie oczekiwanych skutków.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: